Galeria

Konto parafii

PARAFIA
ŚW. STANISŁAWA KOSTKI
W OSTROWITEM

Nr konta:  NOWY
95 1240 3406 1111 0010 6076 3405

Odwiedziło nas:

Poland 92.7%Poland
United States 5.6%United States
Germany 0.8%Germany
United Kingdom 0.6%United Kingdom
Norway 0%Norway
Russian Federation 0%Russian Federation

Dzisiaj: 80
Wczoraj: 165
Bieżący tydzień: 351
Poprzedni tydzień: 834
Bieżący miesiąc: 245
Poprzedni miesiąc: 1056
Ogółem: 68708
Visitor heat map tracker, live visitor tracking, real time visitor counter

Pozdrowienia z Kamerunu

Odsłony: 1660

Drodzy przyjaciele misji; dzieci i parafianie. Otrzymałam pieniądze 400 Euro z waszymi listami przez s.Paulinę. Bardzo serdecznie dziekuję. Już są wymienione i dla Andre i jego rodzeństwa. Dzieci czekają na zapisy do szkoły. A Rodzina Gomti miała teraz problem, woda zalala ich dom i każdy deszcz przeżywamy z drżeniem , a to teraz duża pora deszczowa. Czy uda sie jakoś zabezpieczyć dom.?Najstarszy z sierot zdał maturę, a tu tak ciezko zdać. Będzie zdawać egzamin by pojść do szkoły pedagogicznej. Cieszmy sie wiec wspólnie osiągnięciami naszych podopiecznych i wspólnie polecajmy sie Bogu. Pozdrawiamy księdza Proboszcza wszystkich ofiarodawców, dzieci, młodzież. Niech Bóg Wam błogosławi.

Wdzięczna s.Tomasza 

Jan Paweł II

Jan-Paweł-II

Każde życie, nawet najmniej znaczące dla ludzi, ma wieczną wartość przed oczami Boga.

Jan Paweł II
 

Czytaj więcej....

Papież Franciszek

flickr-8561266141-hd2

Bez Krzyża (...) jesteśmy ludźmi doczesnymi, jesteśmy biskupami, kapłanami, kardynałami, papieżami, ale nie uczniami Pana.

Papież Franciszek

Czytaj więcej...